UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rządzący chcą powrotu do socjalizmu. chcemy żeby otwarto wszystko. chcemy korzystać z życia. bawic sie. A co jak mamy umrzeć to i tak chowanie sie za biurkiem nic nie pomoże. Moich dwóch znajomych zmarło na covid. Nic im nie pomogło. tak bywa.