UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja całkiem poważnie zapytam. Czy nastąpi porozumienie miasta i gminy Elbląg w sprawie włączenia linii gminnych do systemu komunikacji w granicach miasta. Chodzi o czytelne oznaczenie numerów i opisów linii w autobusach i na przystankach oraz wprowadzenie wspólnego biletu o jednakowej cenie np. 3 złotych. I niech nie będzie tłumaczeń że się nie da. Olsztyn właśnie to robi z sześcioma gminami ościennymi oraz z powiatem. Chyba że tam naprawdę rządzą ludzie rozumniejsi niż u nas i którym się chce. Podkreślam :z SZEŚCIOMA gminami, nie jak w przypadku Elbląga tylko z jedną.

BEZ ŚCIEM proszę

Anuluj