UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To nie są żadne zmiany. Narobili bzdur, żeby nie napisac dosadniej i dalej przy tym tkwią. Jesteście wszyscy tam odpowiedzialni za ten bajzel i zadne korekty tego nie zmienią. Przywrócic poprzednie linie i wtedy robić korekty.