UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To nie są żadne zmiany. Narobili bzdur, żeby nie napisac dosadniej i dalej przy tym tkwią. Jesteście wszyscy tam odpowiedzialni za ten bajzel i zadne korekty tego nie zmienią. Przywrócic poprzednie linie i wtedy robić korekty.


Anuluj