A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czy jest szansa, aby komunikacja jeździła na tyle wcześnie, żeby można było zdążyć na pociąg na 5:20 rano?
A zlikwidowane pięć linii autobusowych nie powróci. Wy, ,, ,. Likwidatorzy.
Zabrać dyrektorom i prezydentowi kierowcę i pojazd niech dymaja z buta albo jada ta tzw komunikacja. Konstalami.
Referendum
Tramwaj nr 5 powinien jeździć codzienne
PYTAM JAKIE ZMIANY???? Gdzie jest linia 11 czy 9 ? Kogo obchodzą korekty minutowe jak trzeba 2 razy sie przesiadać. Chcę szybko dojechać a nie zwiedzac jeb. .. miasto
Tęsknię za tymi czasami jak tramwaje 4 i 5 jeździli przez 1 Maja
Zaczęli sobie zmieniać jak mateusz rozporządzenia. Co za kraj !
Rozkład 15 do kitu wyjazd z pętli Dębowa za dziesięć dziewiąta dojazd do tramwaju, tam czeka się piętnaście minut na czwórkę aby dojechać na Grunwaldzką. zakupy robi się w biegu aby zdążyć na tramwaj i po przesiadce na pętli Druska bardzo często całuje się autobus w tyłek który odieżdza 10 dziesięć bo do godziny dwunastej nie ma żadnego autobusu i posówaj na piechotę przez most do szamba z takim rozkładem.
Oddać 12 z Warszawskiej na Próchnik. Jak już tak bardzo chcieli skomunikować Zawadę z Warszawską. To mogli wydłużyć autobus nr 30 (Al. Odrodzenia-Bielany)i autobus nr 30 zrobić tak: Dąbrowa- Królewiecka- Jagodowa- Okrężna- Fromborska- Ogólna- Al. Odrodzenia- Mazurska- Browarna- Trasa Unii Europejskiej- Nowodworska- Orla- Warszawska