UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie kiedy się skonczy te głupie porównywanie wsi do miasta? Dlaczego czujecie taka wyższość nad wsią? Zanim komentujesz zastanów czy chciałbyś zeby ktos wysylal takie słowa w twoim kierunku. Zamiast wspierać człowiek człowieka to tylko kłody pod nogi i trollowanie w necie
Ludzie ile mozna.