UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ludzie kiedy się skonczy te głupie porównywanie wsi do miasta? Dlaczego czujecie taka wyższość nad wsią? Zanim komentujesz zastanów czy chciałbyś zeby ktos wysylal takie słowa w twoim kierunku. Zamiast wspierać człowiek człowieka to tylko kłody pod nogi i trollowanie w necie

Ludzie ile mozna.