UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jaki interes ma, któryś z „dziennikarzy” portel, który ingeruje w treść komentarzy? Powiedz mi chłopie/babo jaki masz w tym interes, że łamiesz konstytucyjne prawo do wolności słowa? Bo serio bronisz dzikusów drogowych i nie rób sobie z portel swojej prywatnej gierki promującej zdziczałych ludzi.
rozmowa kontrolowana