UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Do wsi nie dociera nic - Drogi mieszczuchu. Czy do ciebie cos dociera? Twoje komentarz czyta pewnie rodzina. Zastanów się. ADAMOWO a Zurawiec to dwie inne strony. Dziewczyna z Żurawca jechala wolno, lod na drodze zrobil swoje. Ciekawe czy ty bys byl taki mądry gdyby to byl ktos z twojej rodziny lub otoczenie. Czego ci nie życzę! Komentarze mieszczuchów sa żałosne. Zasuwać na gorke chrobrego i uderzać się sankami tam jest bezpiecznie bo to w mieście. Żałosne. A dla jednej i drugiej rodziny wyrazy współczucia i przykro mi ze czytacie te komentarze.
Podobno Wieśniak