UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Siostry i Bracia ! Nie krytykujcie, to są ofiary ! Przez stulecia władza dymała Polaków, fundowała wojny, zabory itp wynalazki. A żyć jakoś trzeba. .. . @JPII
Siostry i Bracia ! Nie krytykujcie, to są ofiary ! Przez stulecia władza dymała Polaków, fundowała wojny, zabory itp wynalazki. A żyć jakoś trzeba. .. . @JPII