UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
a ja powiem tak, w odbycie mam że okradł lekarza, na biednego pewnie nie trafiło, myślę, że sowicie wynagradzany za pandemię i ma znajomości, poparcie takich samych jak on więc zrobili aferę że lekarz, że pomaga w pandemii. Co pomaga ??? Konkretnie ??? Co ??? Daje teleporadę ???, Gdyby żołnierz okradł staruszkę to można podnosić larum a tak. ..