Wybrany wątek opinii
a ja powiem tak, w odbycie mam że okradł lekarza, na biednego pewnie nie trafiło, myślę, że sowicie wynagradzany za pandemię i ma znajomości, poparcie takich samych jak on więc zrobili aferę że lekarz, że pomaga w pandemii. Co pomaga ??? Konkretnie ??? Co ??? Daje teleporadę ???, Gdyby żołnierz okradł staruszkę to można podnosić larum a tak. ..
Do moderacji
Odpowiedz
3
8
Człeku jesteś chory (chyba)- diagnozę i terapię specjalistom pozostawiam. WOT, OSP, katecheci i inne pis-służby nie wyleczą Cię na bank !!!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Kogo by nie okradł i tak został złodziejem. .. Prawo karne reguluje taki czyn.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0