Wybrany wątek opinii

a ja powiem tak, w odbycie mam że okradł lekarza, na biednego pewnie nie trafiło, myślę, że sowicie wynagradzany za pandemię i ma znajomości, poparcie takich samych jak on więc zrobili aferę że lekarz, że pomaga w pandemii. Co pomaga ??? Konkretnie ??? Co ??? Daje teleporadę ???, Gdyby żołnierz okradł staruszkę to można podnosić larum a tak. ..
(2020.12.24)
Człeku jesteś chory (chyba)- diagnozę i terapię specjalistom pozostawiam. WOT, OSP, katecheci i inne pis-służby nie wyleczą Cię na bank !!!!
znachorka (2020.12.25)
Kogo by nie okradł i tak został złodziejem. .. Prawo karne reguluje taki czyn.
(2020.12.25)
Powrót do komentarzy