UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda pięknego budynku a dyrektorka to okropna osoba. wiecznie chowała się przed wierzycielami WC itp. hehe
Szkoda pięknego budynku a dyrektorka to okropna osoba. wiecznie chowała się przed wierzycielami WC itp. hehe