22
05.12.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dawni mieszkańcy Elbląga dbali o swoje miasto. A obecni wstydzą się historii miasta i pozostałych zabytków z tamtych lat. Przykład założyciel Elbląga kiedyś doczeka się powrotu na fontanne.
(2020.12.05)
Tepy z ciebie cep
Jpa (2020.12.05)
kto sie wstydzi i czego? niemcy niech sie wstydza za siebie a czerwona holota za siebie
(2020.12.05)
warsszawa tez byla ladna poki Hitler nie zrownal jej z ziemia, za to cegla poszla z Elbinga a teraz bol pupy ze kiedys za niemca to bylo, dobrze im tak
(2020.12.05)

info

4  
  0
Gdyby niemcy wraz z rosjanami w 1945 roku nie doprowadzili Elbląga do ruiny, to nie trzeba byłoby go odbudowywać!!!Ale Polacy pięknie odbudowują starówkę, bo Elbląg jest Polski!!!
Tdk (2020.12.05)
@Zizu77 - chyba TRYLINKĘ, TREBLINKA to był obóz koncentracyjny, no ale wiedza lewaków jest słaba
DO ODSNIEŻANIA (2020.12.05)
no niemiecki już nie modny nazistowski, pruski, krzyżacki to bardziej poprawny
DO ODSNIEŻANIA (2020.12.05)
@DO ODSNIEŻANIA - A ty wiedz ze Treblinka to byl oboz zaglady a nie koncentracyjny, zwroc uwage na rozróżnienie.
ktosiek (2020.12.05)
Redakcja, później co się stało z tym chłopcem?
rrrrrr (2020.12.06)

info

0  
  0
@ktosiek - no to może karny obóz pracy, ale fakt jest nie zaprzeczalny że to nie trylinka ??? lewaki do nauki a nie włóczyć się po ulicach
DO ODSNIEŻANIA (2020.12.06)