Wybrany wątek opinii
Jaki Elbląg kiedyś był ładny. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
17
1
@Jjrr - Ponieważ był niemiecki.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Gdyby niemcy wraz z rosjanami w 1945 roku nie doprowadzili Elbląga do ruiny, to nie trzeba byłoby go odbudowywać!!!Ale Polacy pięknie odbudowują starówkę, bo Elbląg jest Polski!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
no niemiecki już nie modny nazistowski, pruski, krzyżacki to bardziej poprawny
Do moderacji
Odpowiedz
0
0