Wybrany wątek opinii

Jaki Elbląg kiedyś był ładny. .. .
Jjrr (2020.12.05)
@Jjrr - Ponieważ był niemiecki.
(2020.12.05)
Gdyby niemcy wraz z rosjanami w 1945 roku nie doprowadzili Elbląga do ruiny, to nie trzeba byłoby go odbudowywać!!!Ale Polacy pięknie odbudowują starówkę, bo Elbląg jest Polski!!!
Tdk (2020.12.05)
no niemiecki już nie modny nazistowski, pruski, krzyżacki to bardziej poprawny
DO ODSNIEŻANIA (2020.12.05)
Powrót do komentarzy