Wybrany wątek opinii

Kiedyś narzekano na śliską treblinkę na Królewieckiej. Natomiast teraz mamy na tej wojskowej ulicy dziurawe chodniki fachowo zwane treplinką. Wstyd
Zizu77 (2020.12.05)
@Zizu77 - chyba TRYLINKĘ, TREBLINKA to był obóz koncentracyjny, no ale wiedza lewaków jest słaba
DO ODSNIEŻANIA (2020.12.05)
@DO ODSNIEŻANIA - A ty wiedz ze Treblinka to byl oboz zaglady a nie koncentracyjny, zwroc uwage na rozróżnienie.
ktosiek (2020.12.05)
@ktosiek - no to może karny obóz pracy, ale fakt jest nie zaprzeczalny że to nie trylinka ??? lewaki do nauki a nie włóczyć się po ulicach
DO ODSNIEŻANIA (2020.12.06)
@ktosiek - i widzisz zmusiłem ciebie do szukania i zdobywanie wiedzy, coś się już dowiedziałeś
DO ODSNIEŻANIA (2020.12.06)
Powrót do komentarzy