Wybrany wątek opinii
Kiedyś narzekano na śliską treblinkę na Królewieckiej.
Natomiast teraz mamy na tej wojskowej ulicy dziurawe chodniki fachowo zwane treplinką.
Wstyd
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
@Zizu77 - chyba TRYLINKĘ, TREBLINKA to był obóz koncentracyjny, no ale wiedza lewaków jest słaba
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@DO ODSNIEŻANIA - A ty wiedz ze Treblinka to byl oboz zaglady a nie koncentracyjny, zwroc uwage na rozróżnienie.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@ktosiek - no to może karny obóz pracy, ale fakt jest nie zaprzeczalny że to nie trylinka ??? lewaki do nauki a nie włóczyć się po ulicach
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@ktosiek - i widzisz zmusiłem ciebie do szukania i zdobywanie wiedzy, coś się już dowiedziałeś
Do moderacji
Odpowiedz
1
0