UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby niemcy wraz z rosjanami w 1945 roku nie doprowadzili Elbląga do ruiny, to nie trzeba byłoby go odbudowywać!!!Ale Polacy pięknie odbudowują starówkę, bo Elbląg jest Polski!!!

Tdk

Anuluj