UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby niemcy wraz z rosjanami w 1945 roku nie doprowadzili Elbląga do ruiny, to nie trzeba byłoby go odbudowywać!!!Ale Polacy pięknie odbudowują starówkę, bo Elbląg jest Polski!!!
Tdk
Gdyby niemcy wraz z rosjanami w 1945 roku nie doprowadzili Elbląga do ruiny, to nie trzeba byłoby go odbudowywać!!!Ale Polacy pięknie odbudowują starówkę, bo Elbląg jest Polski!!!
Tdk