UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@DO ODSNIEŻANIA - A ty wiedz ze Treblinka to byl oboz zaglady a nie koncentracyjny, zwroc uwage na rozróżnienie.

ktosiek

Anuluj