UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@DO ODSNIEŻANIA - A ty wiedz ze Treblinka to byl oboz zaglady a nie koncentracyjny, zwroc uwage na rozróżnienie.
ktosiek
@DO ODSNIEŻANIA - A ty wiedz ze Treblinka to byl oboz zaglady a nie koncentracyjny, zwroc uwage na rozróżnienie.
ktosiek