Wybrany wątek opinii
Dawni mieszkańcy Elbląga dbali o swoje miasto. A obecni wstydzą się historii miasta i pozostałych zabytków z tamtych lat. Przykład założyciel Elbląga kiedyś doczeka się powrotu na fontanne.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
kto sie wstydzi i czego? niemcy niech sie wstydza za siebie a czerwona holota za siebie
Do moderacji
Odpowiedz
1
2