UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda, że w lipcu głosowaliście na Dudę z partii PiS, ciekawe na kogo zagłosujecie w wyborach parlamentarnych pewnie znowu na PiS a potem płacz i lament.
Hhh
Szkoda, że w lipcu głosowaliście na Dudę z partii PiS, ciekawe na kogo zagłosujecie w wyborach parlamentarnych pewnie znowu na PiS a potem płacz i lament.
Hhh