UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda, że w lipcu głosowaliście na Dudę z partii PiS, ciekawe na kogo zagłosujecie w wyborach parlamentarnych pewnie znowu na PiS a potem płacz i lament.

Hhh

Anuluj