UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Myślę że powinniśmy rozmawiać ich językiem czyli drodzy lewacy zapłaćcie za bazgrolenie po Elblągu i wy*****ać. Dość już tego cyrku w którym i tak nie chodzi o kobiety.
Mieszkaniec Elbląga
Myślę że powinniśmy rozmawiać ich językiem czyli drodzy lewacy zapłaćcie za bazgrolenie po Elblągu i wy*****ać. Dość już tego cyrku w którym i tak nie chodzi o kobiety.
Mieszkaniec Elbląga