UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Myślę że powinniśmy rozmawiać ich językiem czyli drodzy lewacy zapłaćcie za bazgrolenie po Elblągu i wy*****ać. Dość już tego cyrku w którym i tak nie chodzi o kobiety.

Mieszkaniec Elbląga

Anuluj