A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Kobieta 100 procent - ale po odpowiadasz takiemu, on kobiety widzi przy garach, no i czasami na domowym ringu, jak zupa za słona
@Kobieta 100 procent - po co takiemu odpowiadać, on kobiety widzi przy garach i na ringu, taki babski bokser, zapewne
to że mało osób na tym proteście nie oznacza że ludzie go nie popierają, wiadomo że codziennie protesty nie mogą mieć takiej skali jak nieraz miały, ale to na pewno wszystko przełoży sie w przyszłych wyborach
@RobertKoliński - Nie, no teraz to żeś dos. .. .rał. No masakra. Na nic lepszego Cię nie stać?
Temu gostkowi już nic nie podają? Nic już nie działa? Pozostaje ignorowanie bo urojeniami typu stosunek z jeżem trudno prowadzić a poziomie dyskusję