227
28.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie wypowiadaj się osobo za wszystkich obywateli. Ja jako obywatel Poslki i kobieta nie życzę sobie, abyś mówiła w moim imieniu, bo głupoty móisz i czynisz. Żal mi Policjantów, że są od kilku tygodni znieważani przez te osoby.
(2020.11.28)

info

12  
  3
Respiratory rozrywają płuca, jak są niewłaściwie założone i obsługiwane. Z drugiej strony nie dziwi mnie to, że dochodzi do takich sytuacji, skoro nie wszystkie respiratory zakładane są przez anestezjologów, bo jest ich za mało. A przynajmniej tak wynika z informacji, jakie były podawane w mediach, że obsługi respiratorów będą uczeni również lekarze z innymi specjalizacjmi. Niech mi ktoś wytłumaczy, jak to możliwe, aby na równi lekarz po krótkim przeszkoleniu był w stanie obsłużyć respirator na takim samym poziomie, jak anestezjolog, który jest tego uczony przez wiele lat na specjalizacji. Na koniec krótki cytat z mediów: "Specjalizacja z anestezjologii trwa sześć lat, bez niej lekarz nie ma prawa obsługi respiratora. Nie można nauczyć się tego w ciągu kilku dni". Tyle w temacie rozrywania płuc.
Joen (2020.11.28)
KOLIŃSKI laski sobie szuka, wyrywa na parasolkę, podpowiem ta zielona miotła ci pasuje- bieri, bieri
ttt (2020.11.28)
Policja gaz i paly uzywac na te roznosicielki Covida
Jpa (2020.11.29)

info

10  
  3
@Xccl - Akcja "Wisla". Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2020.11.29)
Julki i dzbanuszki, mniej hamburgerów i trochę higieny, straszne.
whiteBob (2020.11.29)

info

10  
  2
Wielkie brawa dla organizatorek i uczestniczek/ów wczorajszej pikiety w najsłuszniejszej sprawie, która odbyła się pomimo niepogody i reżimowych utrudnień - prawackie trolle za srebrniki Szefernakera mogą sobie ujadać, a my i tak wiemy, że ich koniec jest bliski (dlatego też tak wściekle ujadają, zapluci czynownicy:)Na zdjęciu widać ok. 3.5 mln uczestników protestu, w tym niecodzienne grono kolekcjonerów zabytkowych parasolek, które jeszcze otworzymy szowinistycznemu, wstecznemu prawactwu tam, gdzie im słońce z rzadka zagląda:)Zima wasza, wiosna nasza a lato Muminków - do zwycięstwa, towarzyszki i towarzysze!:)
RobertKoliński (2020.11.29)
@Elblazanin nie hejter - dlaczego maja myslec o tych starych capach?!!!!!przywilejów jeszcze im za mało?!!
elblązanka (2020.11.29)
@RobertKoliński - Zamilcz czerwonuchu. To jest wasze poparcie nezmyslna kreaturo. Intyle w temacie
Kreciol (2020.11.29)
@RobertKoliński - Koliński, co ty ćpasz?
Qazi (2020.11.29)