A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie wypowiadaj się osobo za wszystkich obywateli. Ja jako obywatel Poslki i kobieta nie życzę sobie, abyś mówiła w moim imieniu, bo głupoty móisz i czynisz. Żal mi Policjantów, że są od kilku tygodni znieważani przez te osoby.
Respiratory rozrywają płuca, jak są niewłaściwie założone i obsługiwane. Z drugiej strony nie dziwi mnie to, że dochodzi do takich sytuacji, skoro nie wszystkie respiratory zakładane są przez anestezjologów, bo jest ich za mało. A przynajmniej tak wynika z informacji, jakie były podawane w mediach, że obsługi respiratorów będą uczeni również lekarze z innymi specjalizacjmi. Niech mi ktoś wytłumaczy, jak to możliwe, aby na równi lekarz po krótkim przeszkoleniu był w stanie obsłużyć respirator na takim samym poziomie, jak anestezjolog, który jest tego uczony przez wiele lat na specjalizacji. Na koniec krótki cytat z mediów: "Specjalizacja z anestezjologii trwa sześć lat, bez niej lekarz nie ma prawa obsługi respiratora. Nie można nauczyć się tego w ciągu kilku dni". Tyle w temacie rozrywania płuc.
KOLIŃSKI laski sobie szuka, wyrywa na parasolkę, podpowiem ta zielona miotła ci pasuje- bieri, bieri
Policja gaz i paly uzywac na te roznosicielki Covida
@Xccl - Akcja "Wisla". Garbusiarz cyklista
Julki i dzbanuszki, mniej hamburgerów i trochę higieny, straszne.
@Elblazanin nie hejter - dlaczego maja myslec o tych starych capach?!!!!!przywilejów jeszcze im za mało?!!
@RobertKoliński - Zamilcz czerwonuchu. To jest wasze poparcie nezmyslna kreaturo. Intyle w temacie
@RobertKoliński - Koliński, co ty ćpasz?