UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie wypowiadaj się osobo za wszystkich obywateli. Ja jako obywatel Poslki i kobieta nie życzę sobie, abyś mówiła w moim imieniu, bo głupoty móisz i czynisz. Żal mi Policjantów, że są od kilku tygodni znieważani przez te osoby.