227
28.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@RobertKoliński - dostęp, dostęp, dostęp, dostęp, dostęp, dostęp, dostęp, dostęp, do czapeczki i kapturka najważniejszy, żeby te posrane myśli nie uciekły z głowy. ..
SigmundF. (2020.11.28)
Koliński, ile lat ma twoja parasolka?
Qazi (2020.11.28)

info

11  
  2
ze zdjec nie widac zeby uczestnikow bylo az dwudziestu no chyba ze z policja
(2020.11.28)
nawet dzisiaj sie oplula
(2020.11.28)
to tak kiedys na sylwka na placu jagiellonczyka bylo ze 20 osob, kukiza chyab grali z glosnikow, i w kolo kordon policji pilnujacy tego tlumu ktory przyszedl, zastanawialem sie o co chodzi, jakis atak terrorystyczny bedzie mial miejsce, kogo oni chronia, poprostu lipa byla :)
(2020.11.28)
PiS padnie i tylko smród zostanie
(2020.11.28)
Smród pisowski i ich wypociny
(2020.11.28)

info

4  
  9
"PiS padnie i tylko smród zostanie"- na podstawie czego tak sądzisz???
SigmundF. (2020.11.28)

info

4  
  6
dlaczego te lewicówki, zawsze i wszędzie to takie odpychające babole. .. .. nie widzę takich z wdziękiem, seksapilem, tym czymś. .. ..
koneser mmmmmm (2020.11.28)
a po tobie nawet smrodu nie bedzie
(2020.11.28)