A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@RobertKoliński - dostęp, dostęp, dostęp, dostęp, dostęp, dostęp, dostęp, dostęp, do czapeczki i kapturka najważniejszy, żeby te posrane myśli nie uciekły z głowy. ..
Koliński, ile lat ma twoja parasolka?
ze zdjec nie widac zeby uczestnikow bylo az dwudziestu no chyba ze z policja
nawet dzisiaj sie oplula
to tak kiedys na sylwka na placu jagiellonczyka bylo ze 20 osob, kukiza chyab grali z glosnikow, i w kolo kordon policji pilnujacy tego tlumu ktory przyszedl, zastanawialem sie o co chodzi, jakis atak terrorystyczny bedzie mial miejsce, kogo oni chronia, poprostu lipa byla :)
PiS padnie i tylko smród zostanie
Smród pisowski i ich wypociny
"PiS padnie i tylko smród zostanie"- na podstawie czego tak sądzisz???
dlaczego te lewicówki, zawsze i wszędzie to takie odpychające babole. .. .. nie widzę takich z wdziękiem, seksapilem, tym czymś. .. ..
a po tobie nawet smrodu nie bedzie