UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie wypowiadaj się osobo za wszystkich obywateli. Ja jako obywatel Poslki i kobieta nie życzę sobie, abyś mówiła w moim imieniu, bo głupoty móisz i czynisz. Żal mi Policjantów, że są od kilku tygodni znieważani przez te osoby.