A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@koneser mmmmmm - Bo to lesby wredne sa. Niewydymki. Paszczury ktorych nikt nienchcial nawet pies. Stad zostala im tylko przepychaczka od kibla albo lgbt+caly alfabet (zalezybod dnia)
@Kreciol - Pisze się: incele w temacie.
@RobertKoliński - Pisz dalej czerwonuchu a zycie ci przeminie. zreszta z ciebie nawet nawozu by nie bylo bos chwast. ..
Pani Daciuk, nie dałem upoważnienia do wypowiadania się w moim imieniu i pozbawiania mnie prawa głosu. proszę też posprzątać park bo to miejsce publiczne a nie prywatne pani Daciuk.
@RobertKoliński - pisz dalej, pisz kolinski, aż ci życie przeminie, nie wstyd ci że mając 40 lat jesteś nikim?
@ttt - pytanie do kolinskiego? chcesz mieć ładną laskę na weekend, kolinski? To se umyj. .. :):):)
@RobertKoliński - Pisz na trzeźwo. Totalne brednie. Może 100 mln protestujacych w Polsce. Przyjemności z parasolka zostaw sobie tyle ci pozostało.
a ta cała dembinska, to też chyba kocha inaczej, co? z widoku lekko trefna jakas jest
@RobertKoliński - kolinski, jak zobaczą tych troli z plakatu to bedzie dalej 0,5%, jak zawsze planktonie. .. a tak ptzez ciekawośc, to gdzie ty tam jesteś, po jakoś cię nie zaproszono do panskiego stołu? zandberg jewrejskich pieniedy nie chce marnowac na takiego wsiowego erudyte jak ty?