A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Elbląg to bieda i patologia
@Rrr... - Takich zje bow jak ty również, idź się powies
milicji łatwiej pałować kobiety zamiast kiboli bo kibol może spuścić w....a kobieta może tylko płakać
To teraz bandyta będzie się modlił, żeby proces toczył się w Elblągu. Przecież tutaj wyroki, to głaskanie przestępców. Ma facet dużą szansę, prawie pewność, że przed czterdziestką będzie na wolności.
Dzien Dobry tutaj popieram opinie w 100%. Bardzo Duzy ma wpływ towarzystwo a w głównej mierze urzywki w których znajduje sie kupa śmieci które niszczą mózg i powoduja rozne choroby psychiczne.
A ludzie to są BYDLAKI ktorzy potrafia tylko oceniac a sami maja kupe brudu za uszami.
Jakim trzeba być zje. em, aby pobić osobę która o życiu wiedziała więcej niż jakiś z. .jeb w dresach. ..
a gdzie ty masz spokojna dzielnica mysl troche
@Hlehle - chyba dla takich jak ty!!!
A co mało takich sąsiadów? Koło spółdzielni, koło apteki nie ma? A spółdzielnia siedzi cicho tylko kasę zbiera od uczciwych ludzi. Takich tragedii będzie więcej. SM nad Jarem do roboty.
a kogo to obchodzi? już nie macie o czym pisać!