61
20.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Elbląg to bieda i patologia
Eden333 (2020.11.20)

info

30  
  10
@Rrr... - Takich zje bow jak ty również, idź się powies
Rtwtwtttdfwhgsgsjwjabsvdh (2020.11.20)
milicji łatwiej pałować kobiety zamiast kiboli bo kibol może spuścić w....a kobieta może tylko płakać
(2020.11.20)
To teraz bandyta będzie się modlił, żeby proces toczył się w Elblągu. Przecież tutaj wyroki, to głaskanie przestępców. Ma facet dużą szansę, prawie pewność, że przed czterdziestką będzie na wolności.
mm263 (2020.11.20)

info

30  
  2
Dzien Dobry tutaj popieram opinie w 100%. Bardzo Duzy ma wpływ towarzystwo a w głównej mierze urzywki w których znajduje sie kupa śmieci które niszczą mózg i powoduja rozne choroby psychiczne. A ludzie to są BYDLAKI ktorzy potrafia tylko oceniac a sami maja kupe brudu za uszami.
drwal34 (2020.11.20)
Jakim trzeba być zje. em, aby pobić osobę która o życiu wiedziała więcej niż jakiś z. .jeb w dresach. ..
(2020.11.20)

info

24  
  0
a gdzie ty masz spokojna dzielnica mysl troche
drwal34 (2020.11.20)
@Hlehle - chyba dla takich jak ty!!!
drwal34 (2020.11.20)
A co mało takich sąsiadów? Koło spółdzielni, koło apteki nie ma? A spółdzielnia siedzi cicho tylko kasę zbiera od uczciwych ludzi. Takich tragedii będzie więcej. SM nad Jarem do roboty.
Somsiad to twój wróg (2020.11.20)

info

15  
  5
a kogo to obchodzi? już nie macie o czym pisać!
znowu to samo (2020.11.20)

info

1  
  22