UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To teraz bandyta będzie się modlił, żeby proces toczył się w Elblągu. Przecież tutaj wyroki, to głaskanie przestępców. Ma facet dużą szansę, prawie pewność, że przed czterdziestką będzie na wolności.
mm263
To teraz bandyta będzie się modlił, żeby proces toczył się w Elblągu. Przecież tutaj wyroki, to głaskanie przestępców. Ma facet dużą szansę, prawie pewność, że przed czterdziestką będzie na wolności.
mm263