UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To teraz bandyta będzie się modlił, żeby proces toczył się w Elblągu. Przecież tutaj wyroki, to głaskanie przestępców. Ma facet dużą szansę, prawie pewność, że przed czterdziestką będzie na wolności.

mm263

Anuluj