UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co mało takich sąsiadów? Koło spółdzielni, koło apteki nie ma? A spółdzielnia siedzi cicho tylko kasę zbiera od uczciwych ludzi. Takich tragedii będzie więcej. SM nad Jarem do roboty.

Somsiad to twój wróg

Anuluj