UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co mało takich sąsiadów? Koło spółdzielni, koło apteki nie ma? A spółdzielnia siedzi cicho tylko kasę zbiera od uczciwych ludzi. Takich tragedii będzie więcej. SM nad Jarem do roboty.
Somsiad to twój wróg
A co mało takich sąsiadów? Koło spółdzielni, koło apteki nie ma? A spółdzielnia siedzi cicho tylko kasę zbiera od uczciwych ludzi. Takich tragedii będzie więcej. SM nad Jarem do roboty.
Somsiad to twój wróg