UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeśli już jedziesz bez uprawnień to rób wszystko zgodnie z prawem nie daj się złapać za głupotę typu pasy itp, swoją drogą ta sytuacja pokazuje jak nasza policja jest wyszkolona do wlepiania mandatów za takie szczegóły :). .. zaznaczam jestem zwolennikiem zapinania pasów