UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W USA juz dawno zostalby zastrzelony jak wsciekly dzik. U nas juz pewnie chodzi na wolnosci i dalej moze sie rozbijac autem. Jestem za odstrzalem takich osobnikow.
opus
W USA juz dawno zostalby zastrzelony jak wsciekly dzik. U nas juz pewnie chodzi na wolnosci i dalej moze sie rozbijac autem. Jestem za odstrzalem takich osobnikow.
opus