UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeśli już jedziesz bez uprawnień to rób wszystko zgodnie z prawem nie daj się złapać za głupotę typu pasy itp, swoją drogą ta sytuacja pokazuje jak nasza policja jest wyszkolona do wlepiania mandatów za takie szczegóły :). .. zaznaczam jestem zwolennikiem zapinania pasów