120
03.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Gastronomia się nie liczy. .. tam wydają paragony. Umiłowany żónt pomaga dzisiaj cmentarnym kwiaciarzom. .. ręka w górę, kto dostał od nich paragon. .. Za nowelkę w podatku VAT to na żónt powinna być wylana cysterna pomyj. .. szkoda marnować czarnej polewki. .. są tacy, którzy cenią sobie to danie. No i jeszcze jedno. .. żónt zajął się zakupem 308 limuzyn dla chorych na koronkowego. .. będą wożeni nimi do szpitali. .. forsy chwilowo brak. .. Glapciowi zepsuła się drukarka. ..
GłębokaMyśl (2020.11.04)

info

2  
  1
@RobertKoliński - Szanowny panie Robercie, proszę uprzejmie nie robić czytelnikom wody z mózgów z pomocą wyrażenia "wolny rynek", bo takowego nigdzie już nie ma i już nigdy nie będzie, bo to rozwiązanie się nie sprawdziło. Natomiast powiedzmy sobie szczerze, na pomoc od państwa powinniśmy liczyć tylko wtedy, gdy rok wcześniej płaciliśmy podatki. .. albo umiemy jasno wskazać przyczyny, dla których nie mieliśmy takiego obowiązku. Wolska wspiera obecnie tych, co to od 10 lat na stracie i cmentarnych kwiaciarzy, którzy zazwyczaj brzydzą się paragonami. .. a 1 listopada sprzedają kwiatów najwyżej za 100 zł !
GłębokaMyśl (2020.11.04)
@SjestawPArkuModrzewie - Jeśli masz dowody na nieprawidłowości w firmach gastronomicznych. .. PARTIA czeka na sygnały. .. USy czekają na sygnalistów !
GłębokaMyśl (2020.11.04)
Rząd się wyżywi.
(2020.11.04)

info

1  
  0
Tak jak sie głosowało tak sie ma teraz. Hehehe
(2020.11.04)

info

0  
  3
Oni wszyscy są siebie warci. Pomyście jak by to było gdyby w tym czasie rządziła SKOMPROMITOWANA Platforma Obywatelska
(2020.11.04)

info

2  
  1
A co ma rząd do tego jak wszystkie kraje tak robią
(2020.11.04)

info

1  
  1
Myślicie że za po, psl było by lepiej było by tragedia, tylko że teraz pooodpinają się do wszystkich protestów żeby rząd obalić, oby nigdy nie doszli do władzy, jak nowy rząd to tylko z nowymi ludzmi bezpartyjnymi. .
(2020.11.04)

info

2  
  0
@hd - Prawda, wyznawcy nowej religii covidowej w przyszłym roku żeby w ścianę i jecie na obiad maseczki. Wywal was z pracy, potem zbankrutujecie, komornik zajmie wam wszystko co macie tylko linę zostawi. Myślicie ze państwo wam będzie dawało śmieszne ciemniaki xD
Janusz z Grazyna (2020.11.04)
Restauratorzy mam pytanie - ile płacicie swoim pracownikom - pewnie najniższa krajowa bo po co więcej jak trzeba pojechać na wczasy na Bahama i kupić parę samochodów na już zapełniony parking.
APOLITYCZNY (2020.11.04)