UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Myślicie że za po, psl było by lepiej było by tragedia, tylko że teraz pooodpinają się do wszystkich protestów żeby rząd obalić, oby nigdy nie doszli do władzy, jak nowy rząd to tylko z nowymi ludzmi bezpartyjnymi. .


Anuluj