UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Myślicie że za po, psl było by lepiej było by tragedia, tylko że teraz pooodpinają się do wszystkich protestów żeby rząd obalić, oby nigdy nie doszli do władzy, jak nowy rząd to tylko z nowymi ludzmi bezpartyjnymi. .