120
03.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ludzie nie wiadomo czemu nienawidza ludzi przedsiebiorczych. polak polakowi wrogiem. nigdy w naszym kraju nie bedzie normalnie.
(2020.11.03)

info

2  
  1
@SjestawPArkuModrzewie - mają bo nie pracują po 8 godzin dziennie tylko zasuwają po kilkanaście. a ty taki mądry jak większość co 8 godzin nie wysiedzi, ciężko, nie chce się a potem zazdrościcie. weżcie się do roboty i gęby na kłódkę.
(2020.11.03)
w branży gastro w Elblągu pracuje raczej ponad 2500 osób w Elblągu najmniej
gary44 (2020.11.03)

info

1  
  0
przyjdzie czas na likwidację stanowisk urzędniczych, w elblągu zaczniemy od promocji miasta
(2020.11.04)
W zasadzie, to tak samo można by odpowiedzieć protestującym tu przedsiębiorcom domagającym się wsparcia z pieniędzy podatnika, których - jak przypuszczam - anonim reprezentuje: "- weżcie się do roboty i gęby na kłódkę". Ani kulturą, ani rozumem, ani wyczuciem momentu dziejowego ci nasi lokalni Janusze biznesu nie grzeszą; Tak działa "wolny rynek", deal with it; #TaxTheRich, #PodatekProgresywny
RobertKoliński (2020.11.04)
1000pro jest to hiperinflacja
1000 (2020.11.04)
@SjestawPArkuModrzewie - Ale co ma piernik do wiatraka ? Zainwestuj 100tys, 500tys w knajpę. Nastawiasz sobie fur, jacht i co tam lubisz skoro taki przedsiębiorczy jesteś.
(2020.11.04)
Kkkk
(2020.11.04)
No nie wątpię. Po rozdawnictwie tych nieudaczników z PiS zostaną takie długi że napewno trzeba będzie je spłacić i ich spadkobiercy będą mieli duży problem.
(2020.11.04)
Jaki jest poziom tych komentarzy aż żal czytać. Tak patrz na każdego spod byka a jutro skamlaj bo zamkną Twój zakład i zniknie Twoje miejsce pracy. Just like that jednym podpisem i autorytarną decyzją (przepraszam rozporządzeniem w imię walki z covid)jaśnie nam panującego. Jedziesz sobie rano do pracy ale chwila nie mam po co jechać, wtedy będzie larum.
(2020.11.04)

info

1  
  1