120
03.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
łatwo nie mają
(2020.11.04)

info

2  
  0
@APOLITYCZNY - widać że jakiś nieudacznik z Ciebie. .prawdziwy kucharz za najniższą krajową ???? cześć pomocy osiąga sukces dnia jak przyjdzie trzeźwa do pracy. .. .ci co pracują uczciwie mają płacone bo bardzo trudno o dobry personel w tel branży. .. .a Ty biedaku nie masz pojęcie o czym piszesz. .. .. Twoja ulubiona rst. to sieciowy fast food
(2020.11.04)
@GłębokaMyśl - No właśnie m. in. ten głupawy mit neolibów i ich niewyrafinowanych intelektualnie wyznawców o rzekomo "wolnym rynku"staram się tu i ówdzie obalać, a rzetelnej wiedzy ekonomiczno-społęcznej w puste, prawackie, religiancko-korwinistycznie skrzywione łepetyny nalać; )Oczywiście, że nie ma, to w dodatku nigdy i nigdzie (poza pracami teoretyków i fantastów)w rzeczywistości nie istniał. To konstrukt myślowy (bajka, jak kto woli)obliczony na ciemnego, neoliberalnego, chciwego luda bez głębszej refleksji poza powiększaniem stanu posiadania. Dziękuję za tę cenną Myśl Głęboką i pozdrawiam:)#YesCannonsSlowMarket
RobertKoliński (2020.11.04)
i dobrze lepiej otworzyć pozarażać siebie i innych niż przeżyć super tok myślenia. jak nie zamknię się wszystkiego co się da to gówno to pomoże
idoiotów myslenie (2020.11.04)

info

0  
  1
@APOLITYCZNY - na bahama jeżdzą politycy i przydenci miast posówie i prezesi spółek miejskich kolego. nie wiesz to nie bzdol głupot.
(2020.11.04)
raczej powinniście nie szanować polityków bo prędzej czy później dop...ą i wam zwykłym robolom. zobaczycie nie będzie pracy nawet na zmywaku bo nie będzie knajp. będzie takie bezrobocie jak po epidemi cholery. ludzie żarli ze śmietników. zobaczycie szanujcie pracę jaka by nie była.
(2020.11.04)

info

0  
  1
zapowiada się niezłe bezrobocie zobaczycie, hahahahah. oj będzie się dziać. pośmiejemy się.
(2020.11.04)

info

0  
  0
marża 300% wsadu, jak nie odłożyłeś to masz problem.
nikt nie ma lekko (2020.11.04)

info

1  
  1
@RobertKoliński - Czy Twoje teksty piszesz trzymając wszelkie dostępne słowniki, bo dla normalnego człowieka są one mało zrozumiałe, a wiadomo że najtrudniejsza jest prostota.
myk (2020.11.05)
Elblążanie !!! Jeżeli lubicie jakieś restauracje, to jak jest pogoda bezdeszczowa, to przychodźcie ze swoimi stolikami i krzesłami turystycznym, zmawiajcie "na wynos "siadajcie przy restauracji, konsumujcie, mając w "D"wielkiego "K ". To będzie może nowy polski happening !!! Zaproście znajomych !!! Będzie O. K. JPII
(2020.11.05)

info

0  
  0