A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
łatwo nie mają
@APOLITYCZNY - widać że jakiś nieudacznik z Ciebie. .prawdziwy kucharz za najniższą krajową ???? cześć pomocy osiąga sukces dnia jak przyjdzie trzeźwa do pracy. .. .ci co pracują uczciwie mają płacone bo bardzo trudno o dobry personel w tel branży. .. .a Ty biedaku nie masz pojęcie o czym piszesz. .. .. Twoja ulubiona rst. to sieciowy fast food
i dobrze lepiej otworzyć pozarażać siebie i innych niż przeżyć super tok myślenia. jak nie zamknię się wszystkiego co się da to gówno to pomoże
@APOLITYCZNY - na bahama jeżdzą politycy i przydenci miast posówie i prezesi spółek miejskich kolego. nie wiesz to nie bzdol głupot.
raczej powinniście nie szanować polityków bo prędzej czy później dop...ą i wam zwykłym robolom. zobaczycie nie będzie pracy nawet na zmywaku bo nie będzie knajp. będzie takie bezrobocie jak po epidemi cholery. ludzie żarli ze śmietników. zobaczycie szanujcie pracę jaka by nie była.
zapowiada się niezłe bezrobocie zobaczycie, hahahahah. oj będzie się dziać. pośmiejemy się.
marża 300% wsadu, jak nie odłożyłeś to masz problem.
@RobertKoliński - Czy Twoje teksty piszesz trzymając wszelkie dostępne słowniki, bo dla normalnego człowieka są one mało zrozumiałe, a wiadomo że najtrudniejsza jest prostota.
Elblążanie !!! Jeżeli lubicie jakieś restauracje, to jak jest pogoda bezdeszczowa, to przychodźcie ze swoimi stolikami i krzesłami turystycznym, zmawiajcie "na wynos "siadajcie przy restauracji, konsumujcie, mając w "D"wielkiego "K ".
To będzie może nowy polski happening !!! Zaproście znajomych !!! Będzie O. K.
JPII