A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@RodemzElbląga - Niestety, ale mój post nie został umieszczony - nie wiem, z jakiego powodu, ponieważ nie było w nim żadnych wulgaryzmów lub obrażania kogokolwiek, a nie chce mi się jeszcze raz rozpisywać nt. braku logiki w twojej wypowiedzi.
No to logika jest moją piętą achillesową, czy tu nie o logikę chodzi????? Jak można merytorycznie rozmawiać????? Ładem ani solidarnością społeczną nigdy nie nazwę zabójstwa nienarodzonego dziecka ani partykularnego interesu oszołomów, którym marzy się Nowy Porządek Świata. ..
@RodemzElbląga - Powinieneś natychmiast udać się do swoich, czyli do tzw. pustelni Natanka, nadajecie na tej samej częstotliwości. Jest takie stare powiedzenie: nie kłóć się z głupim, bo najpierw zniży cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem. Nie będę już odpowiadał na twoje posty ponieważ to nie ma sensu.
@ujeyj - Powinieneś podjąć zadanie teledoradcy - z taką samą skutecznością stawiasz diagnozę. Mnie z Natankiem nawet kanalizacja nie łączy, więc szkoda cennego czasu na niemerytoryczne pogaduszki. ..
@hglrbnzo;fdn - 100% prawdy i racji i nie tylko Pawłowicz jest tam wadliwie powołana, stąd tego zgromadzenia pseudo sędziów nie można nazywać i uznawać sądem TK!
Nie, bo żeby spełnić te wymogi, musisz wydać dużo kasy. Kiedyś nie było wymogów, certyfikatów, ale i dopłat nie było, sprawa prosta. Jakbyś chciał dostać dopłaty to kup sobie 1 ha za 40-45 tys. zł, bo tyle kosztuje, zapłać podatek rolny ok 140-150 zł od 1 ha no i dostaniesz dopłatę ok 967 zł/ rok do 1 ha, oczywiście najpierw musisz na tym 1 ha coś posiać albo skosić i zebrać trawę dla zwierząt. Jak sobie kupisz z 10 ha za 400 tys. to nawet dostaniesz 9670 na rok :D
A ty w pracy jak dostajesz wypłatę to też za friko?
jest teraz cywilizacja piekna. nie nawidzi się kogoś gorszego brzydszego chorego. kobiety mysla tylko o wygladzie ciuchach. po co im chore dziecko. morderczynie. wstydzcie sie. , was też powinni usunąć.
@xl4 - powinni tyakie jak wy usunac. łapy precz od dzieci. najlepiej byscie rodzily zdrowe a chorych sie pozbyc. wstydcie sie.
wielka głupota te wasze marsze lepiej pomożcie w DPS przewijać staruszkow lub odkazac zakżne szpitale