UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
refleksja po przeglądnięciu wpisów - brawo redakcja!!!!! takiej cenzury to ja już wiele lat nie widziałem!!!!!
Bezproblemowy
refleksja po przeglądnięciu wpisów - brawo redakcja!!!!! takiej cenzury to ja już wiele lat nie widziałem!!!!!
Bezproblemowy