263
26.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
brawo elbląg !!!!!
(2020.10.27)

info

1  
  2
Powiedzcie proszę tym ludziom na ulicy że zasłona dymna w postaci aborcji jest wywołana aby zakryć totalne odebranie naszej wolności, by jeszcze bardziej podzielić nas Polaków 🇵🇱🇵🇱🇵🇱 Z całym szacunkiem do demonstrantów, też walczycie o prawo do decydowania o sobie. .. .Ale! Aborcja dotyczy w naszym kraju TYLKO 0,003 % całego narodu 💥💥💥 1110 zabiegów w roku ubiegłym. .. Rozumiesz? Ustawy w tym czasie przepychane przez sejm dotyczą 💥100%💥 czyli NAS wszystkich 🙏🙏🙏CHODŹCIE Z NAMI, APELUJE DO PROTESTUJĄCYCH, NIE DO ICH ZWIERZCHNIKÓW - obowiązek szczepień wszystkich bez wyjątku, eksperymentalnymi szczepionkami - ustawowy brak odpowiedzialności lekarzy i urzędników za błędy medyczne i ofiary na ich skutek - przymuszanie przy pomocy wojska i policji do procedur medycznych - ograniczenie wolności, swobód i podstawowych praw człowieka - ruina twojej firmy i całej gospodarki - przymuszanie do wykonywania fałszywych testów PCR na obecność COVID 19 Jeszcze mam wymieniać czy już rozumiesz o co chodzi???
(2020.10.27)

info

3  
  2
,, Młodzi ludzie chcą żyć "zgadzam się z tym stwierdzeniem, ale żyć na czyjs koszt. Ile z tych młodych ludzi pracuje? Może tak 16-latkowie mogliby na swoje wakacje sami popracować? Rząd im daje 500+, bony turystyczne a oni z nudów idą na protesty, żeby anarchię stworzyć.
(2020.10.27)

info

4  
  2
@tdkyjdyt - Tu człowiek z jajami nic nie pomoże! Bo głupich i biednych zawsze będzie więcej a w demokracji rządzi większość. Jak nie ma co do gara włożyć a ktoś im "da"500+ lub 13 emeryturę to zawsze na niego zagłosują i. .uj że potem ich potomkowie zęby w ścianę by spłacać zaciągniętą tak chwilówkę i ukradzioną przez nieudaczników i cwaniaków z PiS kasę, no ale PiS to patrioci a wszystkiemu winni Żydzi, Niemcy, Ruski, LGBTQ i Bóg wie, kto jeszcze!
Katolik (2020.10.27)
pewnego razu po takim wystąpieniu nie było Teleranka.
(2020.10.27)

info

3  
  2
28.10 KOLEJNY PROTEST https://www.facebook.com/events/2735889826653914/
(2020.10.28)

info

1  
  2
@klmn - Napisałeś "Wezwanie do tworzenia dodatkowych struktur ucisku zwykłych ludzi jakby mało było policji, żandarmerii"- "struktur "poprawiłem, bo kłania się ortografia. Poza tym rzeczywiście jest zbyt mało Policji w mieście patrząc na to, co się na ulicach wyprawia a mianowicie totalne bezprawie. Miejmy nadzieję, że Policja i rządzący miastem zrobią w końcu w Elblągu porządek !!!!!
(2020.10.28)
@pihgva;n - "Kaczyński właśnie nawołuje do wojny domowej "- Właśnie nie, durniu !!!! On próbuje to uniknąć !!!!!
(2020.10.28)
@do mądrali - Za friko nie dostaje, "Zen "- Słuchaj, chcesz powiedzieć, że dawanie kasy nie jest dawaniem za friko??? Ja chętnie też bym chciał dostać kasę za friko, nawet jeżeli miałbym spełnić jakieś wymogi, zresztą podejrzewam, że tak każdy by chciał.
(2020.10.28)
@Katolik - Nic głupszego nie czytałem !
(2020.10.28)