263
26.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Doprecyzuję twoją wypowiedz. Kościół to właśnie ludzie I JEGO WIERNI. Ale jest otwarty dla wszystkich, nawet tych którzy w tej chwili atakują go i profanują.
(2020.10.27)
Lokalni organizatorzy tego protestu są odpowiedzialni za formę jaki przybrał ten protest i muszą ponieść konsekwencje karne za ta zadymę.
(2020.10.27)

info

11  
  9
Nie przypuszczałem że w tym robotniczym mieście jest aż tak ogromne zapotrzebowanie na ten proceder.
(2020.10.27)

info

5  
  1
Ale jaja, PIS dotuje rolnicze paliwo a oni jeżdżą na protesty zamiast kosić i orać w tym czasie.
(2020.10.27)
Pani Dominiko wielkie dziękuję! Oluś zdrówka przesympatyczny chłopaku!!!
Zdumionaiełnapodziwu (2020.10.27)

info

6  
  1
Co z ciebie zatem za katolik, żebyś nie chciał nawrócenia ubogiego w duchu brata-lewaka i zakazywał mu wejścia do Domu Bożego? xD Przypominam co inny lewak, ponoć założyciel waszego tam interesu, miał na ten temat do powiedzenia:)"1 Zbliżali się do Niego wszyscy celnicy i grzesznicy, aby Go słuchać. 2 Na to szemrali faryzeusze i uczeni w Piśmie: «Ten przyjmuje grzeszników i jada z nimi». 3 1 Opowiedział im wtedy następującą przypowieść: 4 «Któż z was, gdy ma sto owiec, a zgubi jedną z nich, nie zostawia dziewięćdziesięciu dziewięciu na pustyni i nie idzie za zgubioną, aż ją znajdzie? 5 A gdy ją znajdzie, bierze z radością na ramiona 6 i wraca do domu; sprasza przyjaciół i sąsiadów i mówi im: "Cieszcie się ze mną, bo znalazłem owcę, która mi zginęła". 7 Powiadam wam: Tak samo w niebie większa będzie radość z jednego grzesznika, który się nawraca, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują nawrócenia. "Pwnd;
RobertKoliński (2020.10.27)
@Karakan - Dokładnie jestem takiego samego zdania. .. .wiek osób protestujących osób idących na samym przedzie przeraża. .. Ci młodzi ludzie dopiero wchodzą w dorosłość, nie mają pojęcia o prawdziwym życiu a idą ślepo za tłumem. .. ta zawiść, okrzyki pełne grozy. .. .źle się dzieje. .. .Co wyrośnie z takiego pokolenia skoro już tak podchodzą do życia. .. szanuję mimo wszystko kobiety protestujące, które są matkami bądź kiedyś będą. Ale najważniejsze jest to abyśmy uważali na swoje zdrowie nawzajem przy obecnej sytuacji.
zszokowana (2020.10.27)
Spęd idiotów.
IKIV (2020.10.27)

info

10  
  11
pałować ile wlezie
pit stop (2020.10.27)
do głupków którzy piszą że większość protestujących to dzieciaki. Kto protestował w pojazdach jako kierowcy ? Popatrz na zdjęcia ile było ludzi dorosłych ale dla cymbała i tak nie przemówisz do rozumu bo go nie ma.
(2020.10.27)

info

12  
  6