A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Doprecyzuję twoją wypowiedz. Kościół to właśnie ludzie I JEGO WIERNI. Ale jest otwarty dla wszystkich, nawet tych którzy w tej chwili atakują go i profanują.
Lokalni organizatorzy tego protestu są odpowiedzialni za formę jaki przybrał ten protest i muszą ponieść konsekwencje karne za ta zadymę.
Nie przypuszczałem że w tym robotniczym mieście jest aż tak ogromne zapotrzebowanie na ten proceder.
Ale jaja, PIS dotuje rolnicze paliwo a oni jeżdżą na protesty zamiast kosić i orać w tym czasie.
Pani Dominiko wielkie dziękuję! Oluś zdrówka przesympatyczny chłopaku!!!
@Karakan - Dokładnie jestem takiego samego zdania. .. .wiek osób protestujących osób idących na samym przedzie przeraża. .. Ci młodzi ludzie dopiero wchodzą w dorosłość, nie mają pojęcia o prawdziwym życiu a idą ślepo za tłumem. .. ta zawiść, okrzyki pełne grozy. .. .źle się dzieje. .. .Co wyrośnie z takiego pokolenia skoro już tak podchodzą do życia. .. szanuję mimo wszystko kobiety protestujące, które są matkami bądź kiedyś będą. Ale najważniejsze jest to abyśmy uważali na swoje zdrowie nawzajem przy obecnej sytuacji.
Spęd idiotów.
pałować ile wlezie
do głupków którzy piszą że większość protestujących to dzieciaki. Kto protestował w pojazdach jako kierowcy ? Popatrz na zdjęcia ile było ludzi dorosłych ale dla cymbała i tak nie przemówisz do rozumu bo go nie ma.