UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Kotliński - niech Pan coś napisze o "swoich"jak Pana prosiłem. A tak - jest Pan monotematyczny i nudny.
Panie Kotliński - niech Pan coś napisze o "swoich"jak Pana prosiłem. A tak - jest Pan monotematyczny i nudny.