UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oczywiście że PIS dotuje rolnicze paliwo z moich podatków. Ale maja uzywać go w części dotowanej do siania i orania.
Oczywiście że PIS dotuje rolnicze paliwo z moich podatków. Ale maja uzywać go w części dotowanej do siania i orania.