A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Szacun za dobrą robotę dla policjantów operacyjnych wydziału mienia elbląskiej komendy.
I wakacje w sanatorium na koszt podatnika.
Zwykły mały i nieistotny złodziejaszek ! Mimo to podziękowanie dla policjantów ! Kiedy należy chwalić to się chwali, ale kiedy należy skrytykować to się krytykuje. Szczerze mówiąc do wzorowego zachowania naszej Policji to jeszcze mają dość daleko, ale może kiedyś???
Można.
jeszcze rozkręcą tą plandemię większymi "obostrzeniami"- a takich napadów będziemy X -dziennie ogladać, jak ludziom zaraz skończy się kasa :(Norymberga dla organizatorów plandemii!