16
23.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Szacun za dobrą robotę dla policjantów operacyjnych wydziału mienia elbląskiej komendy.
(2020.10.23)

info

23  
  4
I wakacje w sanatorium na koszt podatnika.
(2020.10.23)

info

4  
  0
Zwykły mały i nieistotny złodziejaszek ! Mimo to podziękowanie dla policjantów ! Kiedy należy chwalić to się chwali, ale kiedy należy skrytykować to się krytykuje. Szczerze mówiąc do wzorowego zachowania naszej Policji to jeszcze mają dość daleko, ale może kiedyś???
(2020.10.24)

info

0  
  0
Można.
Trocin (2020.10.24)
no to co dostane ten mandat za brak maseczki niezgodny z konstytucja ? i za kamerowanie ? mi babcia mowila zebym czapke zalozyl jak ide na dwor a na sluzbie to juz mozna sie babci nie sluchac co
(2020.10.24)

info

1  
  1
jeszcze rozkręcą tą plandemię większymi "obostrzeniami"- a takich napadów będziemy X -dziennie ogladać, jak ludziom zaraz skończy się kasa :(Norymberga dla organizatorów plandemii!
(2020.10.24)

info

1  
  2