UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zwykły mały i nieistotny złodziejaszek ! Mimo to podziękowanie dla policjantów ! Kiedy należy chwalić to się chwali, ale kiedy należy skrytykować to się krytykuje. Szczerze mówiąc do wzorowego zachowania naszej Policji to jeszcze mają dość daleko, ale może kiedyś???