UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jeszcze rozkręcą tą plandemię większymi "obostrzeniami"- a takich napadów będziemy X -dziennie ogladać, jak ludziom zaraz skończy się kasa :(Norymberga dla organizatorów plandemii!
jeszcze rozkręcą tą plandemię większymi "obostrzeniami"- a takich napadów będziemy X -dziennie ogladać, jak ludziom zaraz skończy się kasa :(Norymberga dla organizatorów plandemii!