UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jeszcze rozkręcą tą plandemię większymi "obostrzeniami"- a takich napadów będziemy X -dziennie ogladać, jak ludziom zaraz skończy się kasa :(Norymberga dla organizatorów plandemii!


Anuluj