UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zwykły mały i nieistotny złodziejaszek ! Mimo to podziękowanie dla policjantów ! Kiedy należy chwalić to się chwali, ale kiedy należy skrytykować to się krytykuje. Szczerze mówiąc do wzorowego zachowania naszej Policji to jeszcze mają dość daleko, ale może kiedyś???


Anuluj