A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dlaczego nikt z rolników nie miał kosxulki z napisem KONSTYTUCJA?
Pierwszy raz w życiu NAJDROŻSZY przywódca chciał zrobić coś dobrego. .. ale baza wyborcza i doły PARTII już nie tolerują ani dobra, ani normalności. .. Wszak NAJDROŻSZY przywódca właśnie tego nauczył bazę wyborczą, zachłanności i postaw roszczeniowych. .. bardzo GM żal i rolników. .. i NAJDROŻSZEGO przywódcy.
Pod parasolem. Pewnie obawiał się obrzucania jajami.
było nie brać kredytu - mateuszek kłamczuszek bankster mulit milioner
90 tys gdzie połowa to emeryci i renciści
a gdyby za krowę płacili po 100 milionów tylko byłaby zabijana przez 3 dni za pmocą żyletki bo taki to bylby rytuał to rolnicy ovzywiście byście krowę sprzedali bo dla kasy to młasne matki byście sprzedali za pieniądze, a co dopiero krowę, katolicy niby jesteście wierzący ale krzywda zwierząt was nie obchodzi nic
rolnicy, wybraliście sobie tę władzę więc spotkajcie się z nią na klepisku, 50% społeczeństwa nie życzy sobie waszych blokad bo utrudniacie i tak już utrudnione życie, panie Wcisła zachowuje się pan jak bezrobotny klakier, wasza partia jest skończona przez takich jak pan wszystkowiedzących i nic nie robiących, co ma wspólnego Urząd Miasta z chłopami małorolnymi, co?
@Tak dla rolnika - Od dawna jem europejskie, a nie przekupionych rolników, co teraz chodzą z ręką w nocniku. Wybraliście tłumnie PIS, to macie. Nie żal mi Was wcale. "Chcieliście wydymać Freda, to teraz Fred wydyma Was":)
@Ghioy - Dokładnie, oni tacy są. Tylko kasa
Dlaczego biało-czerwona flaga? Taką z dolarami w oczach sobie zróbcie, bardziej pasuje. Pis nie szanuje naszej flagi, teraz i Wy.