UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

rolnicy, wybraliście sobie tę władzę więc spotkajcie się z nią na klepisku, 50% społeczeństwa nie życzy sobie waszych blokad bo utrudniacie i tak już utrudnione życie, panie Wcisła zachowuje się pan jak bezrobotny klakier, wasza partia jest skończona przez takich jak pan wszystkowiedzących i nic nie robiących, co ma wspólnego Urząd Miasta z chłopami małorolnymi, co?

unijne cwaniaki