UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
rolnicy, wybraliście sobie tę władzę więc spotkajcie się z nią na klepisku, 50% społeczeństwa nie życzy sobie waszych blokad bo utrudniacie i tak już utrudnione życie, panie Wcisła zachowuje się pan jak bezrobotny klakier, wasza partia jest skończona przez takich jak pan wszystkowiedzących i nic nie robiących, co ma wspólnego Urząd Miasta z chłopami małorolnymi, co?
unijne cwaniaki