UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego biało-czerwona flaga? Taką z dolarami w oczach sobie zróbcie, bardziej pasuje. Pis nie szanuje naszej flagi, teraz i Wy.


Anuluj